Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference klientů

napsal Karel Dittrich

Dobrý den, pánové ,

rád bych s Vámi sdílel první dojmy z proběhlé první inhalace...

Jak jsem již zmiňoval, už od raného mládí jsem se zajímal o změněné stavy vědomí, spiritualitu a vnitřní rozvoj člověka. Vždy jsem vycházel z přesvědčení, že gram praxe ( tedy vlastního prožitku ) je více než tuny teorie...Proto jsem sám na sobě vyzkoušel účinky jak psychedelických drog, tak i "nechemických" forem vnitřního zkoumání, jako je např. holotropní dýchání, joga apod.

Taktéž jsem měl to štěstí potkat zajímavé učitele, ale i některé šarlatány, kteří si na tom založili jen dobrý byznys.

Ačkoliv jsem o xenonu již dříve něco zaslechl, primárně jsem k první inhalaci přistupoval v podstatě velmi skepticky, nebo lépe řečeno připraven i na případné zklamání vzhledem k předem prezentovaným superlativům.

Musím ovšem konstatovat, že veškeré pochybnosti byly hned druhý den rozptýleny vnitřními stavy, které velmi jemně přicházely, o to však byly intenzivnější.

Tyto stavy mi nejsou úplně neznámé, zažíval jsem je např. po intenzivních meditacích či cvičeních, případně po užití některých psychedelických látek.

Myslím ale, že většinou jsem je nevnímal v takto čisté podobě, upřímně je to pro mě opravdu překvapení.

Zvláště v některých chvílích se toto vnímání dá popsat jako z jogy a podobných duchovních praxí známé jako tzv. " Sat, Čit, Ananda" - tedy v sanskrtu Existence, Vědomí, Blaženost...

Zatím nedokážu posoudit léčebný potenciál při "fyzických" onemocněních, ale z tzv. duchovního hlediska je to opravdu neuvěřitelně potenciální příležitost. Skoro se mi chce napsat neuvěřitelná věc...

Podobných stavů dosahují někteří jogíni či mystici po třeba i celoživotní praxi a přísných cvičeních.

Stále se moje ego zdráhá uvěřit, že je to možné zažít jen dík půlhodince dýchání "něčeho" ...)

Otázkou samozřejmě zůstává, jak to "běžný" člověk dokáže zpracovat, ovšem pokud je to tak, jak si myslím, musí to každému přinést alespoň nějaké pozitivní výsledky.

Dle mého zatím krátkého seznámení s xenonem se jedná o naprostou revoluci v celém paradigmatu lidského vnímání existence, pokud to nebude v budoucnu zneužito nebo násilně potlačeno či dehonestováno.

Závěrem moc děkuji za tuto příležitost, pokud by byl volný nějaký další termín, rád bych si to zopakoval a prohloubil.

S pozdravem

Karel Dittrich

 
Dobrý den, pane Pavle,
 
chtěla by ch Vás požádat o radu. Syn (Karel) se u Vás léčil z psychotických stavů a po druhé sérii (vždy 10) se dá říci, že se zlepšil tak o 60 procent. Chtěla bych v vědět, jestli xenon už vyčerpal své možnosti, nebo má cenu pokračovat a jak. Děkuji. M.S.
 
Zdravíme vás Pavle i všechny ostatní. Chtěli bychom vám srdečně poděkovat, za váš čas i ochotu s xenon terapiemi a také za ubytování. Velice se nám to líbilo a určitě vás zase brzy navštívíme asi až na novém místě.
 
Děkuji p. Soilis za xenon, že jste ho dokázal přivézt a dávat i nám co ho potřebujeme, s úctou brzy naviděnou u Vás, Kardis
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografie


Mail listArchiv

Kalendář
<< leden >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 2
Celkem: 13454
Měsíc: 2052
Den: 143