Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harmonizéry

alcyon1.jpg    

Geopatogenní zóny

Zdrojem neviditelného záření, které působí škodlivě nejen na živé organizmy (Člověka, zvířata, rostliny), ale i na půdu, vodu a potraviny jsou geopatogenní zóny (GPZ). Podle výzkumů se vyskytují až pod 70% staveb a to tam, kde je geomagnetické pole země přirozeně porušeno (v místech geologických zlomů, podzemních vodních žil, rudných ložisek a podobně). GPZ (z řečtiny geo - země, pathos utrpení, nemoc) jsou v elaborátu Lékařské fakulty Karlovy univerzity definovány jako „lokalita, která sama o sobě působí negativně na organizmus svým vlivem, jenž se projevuje teprve v průběhu času". Přitom dnes jsou siločáry GPZ modulovány umělými zdroji, jako jsou rozhlasové a televizní vysílače, mobilní telefonní sítě, rozvodné soustavy elektrické energie aj. vzniká tzv. rezonanční zóna, která je škodlivá. I když ji nebudeme vnímat, může vyvolávat nepříjemné pocity, případně přivodit i závažná onemocnění. Přestože se u nás zákeřným „geopatogenním stresem" oficiální medicína zatím nezabývá, existují lékaři, kteří jej připouští (např. olomoucký onkolog MUDr. Juryšek). Dokonce existují studie o souvislosti mezi četností výskytu zhoubných onemocnění a lokalitou bydlení.

Vliv záření podzemních vodních žil na živý organizmus

Ve státním institutu fyziky v roce 1932 fyzik-radiosteziolog Dr. Henrych měřením potvrdil, že záření podzemních vodních žil patří k ultra dlouhým vlnám o velmi slabé intenzitě a frekvenci 1,8 Hz. Pozdějšími pokusy na zvířatech se prokázalo, že toto záření vyvolává rakovinu. Po mnohaletém bádání bylo v roce 1978 konstatováno, že zóna, kde se v podzemí nachází vodní žíla, vyzařuje na povrch země paprsky o frekvenci 1-10 Hz.

Ukázalo se, že frekvence:

/ 0,89-2,4 Hz vyvolává poruchy v krevním oběhu a vývoji jedince / 1,5-5 Hz vyvolává poruchy nervového systému/ 5-10 Hz vyvolává poruchy v činnosti různých orgánů

Rakovinná frekvence 1,8 Hz napadá nejčastěji nervový systém a krevní oběh!

Účinky GPZ a vliv kombinace záření na lidský organizmus:

  • bolest hlavy, migréna, nespavost
  • nemoci srdce a cév, vysoký krevní tlak, dýchací potíže
  • snížená obranyschopnost
  • sklon k depresím
  • poruchy intelektuálních schopností (paměť a soustředění)
  • onemocnění kloubů a páteře, revmatické potíže
  • alergie, trávící soustavy, zažívací problémy                              (játra, slinivka, žaludek, tlusté střevo)
  • onemocnění ledvin
  • nádorová onemocnění - je-li Curryho zářen kříženo s vodním, v 72% vzniká rakovina

Pro zdravé prostředí, spánek a relaxaci

Kvalita energetického prostředí má v dlouhodobém časovém horizontu výrazný vliv na kvalitu života. Jeho vyzařovaná energie je přímo úměrná frekvenci (ing. Rumler). Změníme-li tedy frekvenci, změníme zároveň i kvalitu energie. A přesně to ALCYONE infra umí. Jako napájený laděný zatlumený regulovatelný rezonanční obvod trvale a velmi účinně potlačuje patogenitu energetických polí (geopatogenní a psychosomatické zóny, kosmické záření, tzv. elektrosmog a jiné negativní frekvence) na principu přeměny škodlivého záření na takové, které nám více vyhovuje. Stabilizuje energetický potenciál vnitřního prostoru ve tvaru koule o průměru 35 - 50 m a ovlivňuje vše, co je v jeho dosahu (potraviny, voda, půda, rostliny, zvířata ...).

ALCYONE infra slouží k základní korekci prostředí, harmonizuje tělesný energetický systém, jeho centra a meridiány, má příznivý vliv na relaxaci, regeneraci a revitalizaci organismu.

Působí proti únavě a stresu, navozuje vnitřní klid a vyrovnanost.

Využití:

- případě podezření na přítomnost GPZ, obzvláště křížených

- při zdravotní potížích, jejichž příčina není zřejmá (nespavost, bolesti hlavy, únava, nedostatek vitality)

- na cestách a v místech dočasného pobytu, pokud se chceme chránit před nepříznivými účinky škodlivého záření (přístroj je přenosný bez nároku na údržbu a instalaci

Průběh odrušení:

- téměř okamžitě malá narušenost s krátkodobým pobytem

- relativně rychle jedna GPZ bez křížení, která nepůsobí déle než 2 roky

- pomalu až velmi pomalu - při křížení zón a dlouhodobém pobytu v nich

 

Projevy účinků po odrušení:

- pocit uvolnění a klidný spánek

- lepší vzhled, paměť myšlení

- celkové zlepšení fyzického i psychického zdraví

- větší chuť do života

Návod k použití:

Po připojení napájecího zdroje do elektrické sítě odpovídajících parametrů nastavte potenciometr přístroje tak, aby byl svit diod minimální. V průběhu 3 4 dnů postupně zvyšujte jejich intenzitu na maximum, případně na Vám příjemnou hladinu. Přístroj zůstává trvale zapnutý, jeho spotřeba je i při plném výkonu minimální.

ALCYONE infra umístěte v přízemí domu, uprostřed zastavěného prostoru. Střed není podmínkou, svou intenzitou je ve všech typech místností a budov dostatečně účinný.

 

Stupnice patogenity

- 1. Slabá na hranici poznatelnosti. Její účinky organismus

- 2. Dobře rozeznatelná. Zdravý organismus dokáže účinky dlouhodobě eliminovat, nemocného člověka však už zřetelně oslabuje a proces léčby prodlužuje.

- 3. Oslabuje nervový systém, vzniká lehká nervozita. Její účinky dokáže zdravý organismus po určitou dobu eliminovat, nemocný však vykazuje stále se nezlepšující potíže.

- 4. Silná nervozita, nespavost, dysfunkce orgánů, zdánlivě nevyléčitelné chronické bolesti a choroby, které se však pobytem mimo zónu rychle zlepšuji. Zdravý organismus dokáže krátký čas vzdorovat, nemocný už ne.

- 5. Vznik nezhoubných malformací, neklid doprovázející člověka i mimo zónu, dysfunkce orgánů, které se však pobytem mimo zónu nezlepší a je nutné je léčit. Totéž platí i pro bolesti. Nervový stav je podobný stresu.

- 6. Vznik silných degeneračních změn a prekanceróz. Deprese, bolesti neznámého původu nereagující na léčbu, vystupňované potíže předchozího stupně.

- 7. V průběhu let vznik mutací a karcinogenních změn, může, ale nemusí být nervová reakce (oblast prahu nervové reaktivity). Člověk pozoruje spolu s jeho bližními ztrátu svých fyzických a duševních sil. Rychle stárne.

- 8. Vznik zhoubného bujení za několik let, ale chybí už zcela nervová reakce a proto se člověk v této zóně cítí o něco lépe než v přecházejícím období (je zákeřná). Poruchy orgánů nejsou tak markantní (i když jsou těžké), bolesti většinou nervový systém není schopný přenést, a tak jsou jen minimální. Normální spánek v podstatě chybí, spíš jde o částečnou apatii, mírné přiotrávení zle vyloučenými metabolickými produkty, žlutobílá, vybledlá kůže upozorňuje, ale postižený se necítí být těžce nemocný.

- 9. Zhoubné bujení se projeví za několik měsíců, pokud nedojde ovšem dříve k úmrtí na selhání orgánové funkce, poruchy prudce narůstají. Projevuje se hormonální vyčerpanost, apatie - člověk ani organismus nevzdoruje, regenerace v podstatě chybí. Vznikají atrofie a otrava metabolickými zplodinami.

- 10. Téměř okamžité poruchy orgánů a jejich funkcí, které jsou příčinou úmrtí (tedy už ne rakovina). Zastavení růstu. Rychle vzniká tupá bolest hlavy, apatie už nemá čas vzniknout, protože vzniká pudová úzkost, strach z tohoto místa (1 halucinace) a člověk tu dlouho nevydrží.

- 11. Ztráta rovnováhy (nebezpečí úrazu), za několik hodin ztráta vědomí, těžký šokový stav bývá příčinou úmrtí během několika dní, stav organismu se jen výjimečně upraví intenzívní léčbou.

- 12. Smrtelně nebezpečná zóna. Smrt nastává obvykle za několik hodin, podle původu patogenního záření, většinou následkem šoku.

Uvedené charakteristiky postačují pro základní orientaci a poskytují vhodné předpoklady pro jednotné zjišťování a označování patogenních zón.

 

Garance: Výrobce ručí za kvalitu a účinnost přístroje, patentově chráněno. Výrobek je bezpečný a splňuje všechny zákonné normy pro prodej. Na přístroj je záruka 3roky od data prodeje s prodlouženou zárukou na sedm let a to pouze od výrobce.

 

 

Příspěvky

MAYA

MAYA
Osobní přístroj určený do „kabelky“.
• Výborný pomocník při jakémkoliv jednání s jinými osobami,
při důležitých jednáních navozuje dobrou atmosféfu
• Působí pozitivně a harmonizuje nejen svého majitele,
ale i osoby v blízkosti
• Dodává pohodu a relax do okolí
• Pomáhá proti únavě
• Odstraňuje negativitu
• Napájení je na 4 kusy běžných, nebo dobíjecích baterií typu AA.
• Dosah přístroje je „koule“ v průměru min. 20 metrů

(jednací a konferenční místnost)

cena: 5500 kč

 
29. 1. 2020 | Rubrika: Harmonizéry

MEROPE

MEROPE
Přístroj určený do automobilu.
• Působí kladně proti nebezpečným elektrickým obvodům vozidla
• Použití hlavně z důvodu používání mobilního telefonu
• Pomáhá v boji proti únavě
• Lepší soustředění při jízdě
• Harmonizace všech cestujících
• Bojuje proti elektrosmogu
• Zachovává čerstvější potraviny
• Dodává energii
• Pomáhá k pozitivnímu myšlení
• příkon 12voltů
• USB kabel
• Suchý zip
• Dosah přístroje je „koule“ v průměru min. 20 metrů (celý nákladní vůz)

cena 6000 kč

 
29. 1. 2020 | Rubrika: Harmonizéry
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Statistiky

Online: 2
Celkem: 82895
Měsíc: 4596
Den: 91