Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚČINKY TERAPIE

NYNÍ MÁME FREKVENCE NA POSLECH PŘI TERAPII

Arkturiánska kvantová aktivace srdce léčivé frekvence

Světelné lečivé vibrace Hathorov síl světla z jiného vesmíru

Terapie velmi kladně působí na

 • nepohodlí na fyzické či psychické úrovni - úspěšnost 100%
 • bolesti hlavy -úspěšnost 95%
 • bolesti zad - úspěšnost 80%
 • choroby páteře - úspěšnost 80%
 • revmatické potíže -úspěšnost 70%
 • ztuhlé svaly a celkové vnitřní napětí - úspěšnost 100%
 • nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost - úspěšnost 100%
 • únavový syndrom, vyčerpání, či neschopnost vydržet u práce  - úspěšnost 100%
 • spánkové potíže, slabost při ranním vstávání - pocit těžkopádnosti, nepokojné sny nebo nespavost - děti utíkají k rodičům (v noci), starší mění místo spaní - úspěšnost 95%
 • nervové poruchy - úspěšnost 100%
 • trávící potíže - úspěšnost 80%
 • chronický katar hrdla a žaludku - úspěšnost 90%
 • poškození mozku -úspěšnost 100%
 • energetický náboj pro sport a výkon - až 30%
 • VŠE OHLEDNĚ MOZKU - autismus u dětí, úzkosti, panika, soustředění  -úspěšnost 80%
 • proti alkoholu a drogám - úspěšnost 100%

Učinkuje i na lidi co mají kardiostimulátor a nebo kov po operaci v mozku.

Denně lze absolvovat jen jednu terapii. Dvě terapie za den se používá při duchovních terapií a číštění krve, čaker a lymfy.

Doporučené terapie jsou po serii a to 5x a při onkologických a chronických nemocech 15x za sebou dosahuje  75% konstruktivního účinku.

Pro dokonalý život - 1x za 14 dní.

O xenonu
Xenon má jako vzácný plyn zcela unikátní fyzikální a chemické vlastnosti. Je bez chuti, zápachu a barvy. Není toxický, rozpouští se v biologických roztocích a snadno prochází buněčnými membránami. Díky tomu má schopnost jedinečným způsobem působit na fyziologické a buněčné procesy. Z organismu rychlevychází ven, a to především skrze plíce. Nepatří mezi návykové látky a nelze na něj získat závislost. Účinnost xenonu je neuvěřitelně vysoká. Nemá vedlejší účinky ani kontraindikace, nezpůsobuje alergii, nevolnost a nekontaminuje tělo.

Xenon v medicínské praxi
Xenon má na lidský organismus mimořádně pozitivní širokospektrální účinky, které jsou známy od 80. let minulého století a postupně našly široké a velmi efektivní uplatnění v kardiologii, neurologii, psychiatrii a mnoha dalších oborech. Na téma použití xenonu v medicíně bylo postupně publikováno mnoho odborných článků, obhájeno více než 9 dizertací, obdrženo více než 30 patentů. Používání xenonu je povoleno ve 12 zemích evropské unie.
Xenon velmi pozitivně ovlivňuje krevní oběh a optimalizuje velmi rychle veškeré procesy odehrávající se v kardiovaskulárním systému. Výrazně zlepšuje mikrocirkulaci krve v organismu. To umožňuje řešit pomocí xenonu velmi efektivně problémy krevního oběhu, odstraňovat následky mozkové mrtvice, srdečního infarktu a zlepšovat stav prakticky jakýchkoli orgánů díky jejich lepšímu prokrvení. Urychluje jejich regeneraci. Urychluje procesy hojení ran. Napravuje sexuální dysfunkce. Posiluje imunitní systém a orgány reprodukce. Účinek se projeví téměř okamžitě po terapii. Dokáže blokovat překyselení
organismu a snižovat aktivitu stresových hormonů. Má proto schopnost odstraňovat deprese, stresové syndromy nejrůznějšího původu a poruchy adaptace. Velmi rychle koriguje nejrůznější mozkové dysfunkce, autismus, odstraňuje úzkostné stavy, psychosomatické bolesti, záchvaty paniky, fobie, závislosti (alkoholová, drogová, kouření apod.), migrény, bolesti hlavy a jiné druhy bolestí, zlepšuje náladu, normalizuje spánek, odstraňuje nespavost. Významně zvyšuje pracovní výkonnost, schopnost soustředění, schopnost skládat zkoušky. Zlepšuje paměť. Podporuje obnovu duševních schopností.

 

Xenonová terapie je účinná metoda, jak umožnit našemu biopoli „udělat v sobě pořádek“ a působit na tělo tak, aby z něj zmizely choroby a neduhy, a to i chronického rázu.

Průběh a jak se připravit.
Xenonová terapie formou inhalace je prováděna na certifikovaných přístrojích s použitím čistého xenonu pro lékařské použití v kombinaci s kyslíkem. Terapie trvá 20 – 25 minut. Nově až 40 minut - dokonalý zázrak !!!

Před terapií se doporučuje nejíst žádné potraviny minimálně 2-3 hodiny a nepít minimálně půl hodiny.
Účinnost inhalací může trvat 24 hodin, ale i několik dní.

Xenonová terapie se nesmí používat při akutních psychických chorobách, akutní intoxikaci drogami, alkoholem.
Řízení motorových vozidel je možné 15 minut po terapii.

Xenonová terapie může být použita k léčbě syndromů bolesti a bolesti, stresové terapie, léčby deprese, léčby poruch spánku, léčby závislosti (narkotika, alkoholika), rehabilitace a regenerace těla po nemoci, rehabilitaci a zotavení po vyčerpávající psychické a fyzické námaze, ke zvýšení efektivity.

Xenon má výrazné nootropní (zlepšení duševní aktivity), anxiolytické (anti-úzkostné), antihypoxické, antidepresivní a antioxidační účinky, používá se při léčbě chronického únavového syndromu, stresu a deprese, neuróz, lehkých kognitivních (percepčních) poruch; jako součást komplexní terapie u pacientů s těžkou kardiovaskulární patologií (ischemická a hypertenzní onemocnění, stav po infarktu atd.), s neurologickou patologií (poruchy krevního oběhu aterosklerotické nebo ischemické povahy); v intenzivní péči; při léčbě různých typů abstinenčních syndromů a post-abstinentních stavů u narkologických pacientů; v rehabilitačním lékařství pro rehabilitaci pooperačních operací, traumatických úrazů, akutních a chronických onemocnění.

 Inhalační léčba xenonem způsobuje příznivé změny v systému humorální regulace (koordinace životně důležitých procesů v těle, prováděných prostřednictvím tělních tekutin pomocí biologicky aktivních látek), má stresově ochrannou, kardioprotektivní a neuroprotektivní (aktivuje metabolismus nervové tkáně, zvyšuje odolnost vůči hypoxii), zlepšuje metabolismus a psycho-emocionální stav osoby.

Xenon má příznivý vliv na zdraví pacienta. Při léčbě mozkových příhod s xenonovou inhalační anestezií se obnovují rychlejší řečové a motorické funkce u člověka, což umožňuje zkrátit pobyt pacienta ve zdravotnických zařízeních o 2 - 3 týdny (to znamená, že průtok krve mozkem se zvyšuje o více než 20%). ).

 Xenonová terapie účinně ovlivňuje všechny nejhroznější nemoci 21. století. S jeho pomocí je tedy možné ovlivnit lidský imunitní systém bez nepříznivých komplikací, což ho nutí využívat své vnitřní rezervy pro samoléčbu. Například při léčbě AIDS, drogové závislosti nebo závislosti na alkoholu.

Xenonová terapie nevylučuje, ale naopak - je zahrnuta v jiných režimech terapie, což je činí účinnějšími. Heh pomáhá při léčbě stresu a deprese. Xenon je nezbytný při léčbě a rehabilitaci lidí s duševními poruchami nervového systému, při výcviku sportovců a vojáků speciálních sil spojených s výkonem úkolů vyžadujících vysokou vytrvalost a soustředění sil.

 S pomocí xenonu je možné odstranit předběžnou horečku, zajistit hluboký a klidný spánek před soutěžemi, účinně zmírnit vysoký krevní tlak.

Xenon se doporučuje jako prostředek boje proti teroristům v těsně uzavřených prostorách (letadla, kina, kabiny a sportovní areály). Použití xenonu při kardiochirurgické operaci na umělém krevním oběhu zkracuje dobu pooperačního pobytu pacienta v intenzivní péči z deseti na dva dny s úplným vyřazením osoby z neuropsychiatrických komplikací. Po expozici chemoterapii a radioterapii se xenon používá jako léčivo, které obnovuje aktivitu životně důležitých orgánů.

Maximální účinek léčby je 3-5 minut po inhalaci a trvá 2 až 4 hodiny. Účinek následného účinku může trvat 48 až 80 hodin. Je shrnut terapeutický účinek inhalace v průběhu 3 - 14 procedur. Terapie se provádí inhalací směsi kyslík-xenon (50% / 50%) u následujících onemocnění: akutní a chronický stres, nespavost, deprese, neurózy, fyzikální přepracování, ateroskleróza s periferní vaskulární lézí a porucha mikrocirkulace, syndrom akutní vertebrální a diskogenní bolesti , bolesti hlavy různých etiologií, syndrom pánevní bolesti, bolestivá forma chronické pankreatitidy.

 Kontraindikace: akutní duševní onemocnění, akutní intoxikace drogami a alkoholem, bradykardie Xenon byl používán při léčbě extrémních stavů u pacientů závislých na drogách, pacientů závislých na psychoaktivních látkách, ke zmírnění syndromu odvykání od narkotik, při léčbě pacientů se závislostí na alkoholu (zmírňující kocovinu) a Zvýšení krevního toku xenonových orgánů otevírá příznivé vyhlídky na jeho použití v neurologické praxi, ateroskleróze mozkových cév, ischemické encefalopatie, emocionální úzkost, stejně jako analgetikum myokardu, nekróza slinivky, ledvin a jater koliky.

Xenonová terapie je dobře kombinovaná s jinými psychotropními léky, může výrazně snížit dávky těchto látek, čímž se vyhne nebezpečným drogám.

 
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Statistiky

Online: 3
Celkem: 82902
Měsíc: 4577
Den: 85